Kategorie
 
 
 
 
 

Fólie

EasyPrint Steel

EasyPrint Steel

Materiál je schopen nahradit tradiční tisková média
Výrobce:SELOS
Kód:11.700
Dostupnost
Dostupnost: Na objednávku
Vaše cena: 398 Kč bez DPH
482 Kč s DPH
:
seller_img
Potřebujete poradit? Kontaktujte našeho specialistu
Olga Halouzková (CZ) A
Mobil: 734 615 059
Tel.: 530 501 310
E-mail: brno@selos.cz

Zvolte variantu:
NázevDostupnostCena s DPHKoupit
Tloušťka: 0.17 mm, Provedení: bílé pololesklé, Rozměry: 1070 mm x 1 m
11.700
Na objednávku 491 Kč

Popis

Nejnovější kovový materiál, na který je možné přímo tisknout použitím všech současných širokoformátové tiskařských technologií s různými tiskovými barvami. Tento materiál je schopen nahradit tradiční tisková média (například samolepicí vinyl) v reklamním průmyslu. Na rozdíl od magnetické fólie EasyPrint Mag, tento materiál vyžaduje aby podkladový materiál byla magnetická fólie. Ideálně se k tomu hodí anizotropní magnetická fólie tloušťky 0.52 mm.

Způsob instalace fólie EasyPrint Steel:

 

Výhody systému EasyPrint:

1. jednoduchá instalace: instalace velkých formátů je jednoduchá a není potřeba speciální trénink nebo speciální nářadí. EasyPrint fólie nezanechávají bubliny a vlny jako tradiční samolepicí vinylové fólie. Přímí digitální tisk a rychlá montáž šetří čas a pracovní náklady.

2. jednoduchá výměna: výměnu prezentace dokáže udělat kdokoli - je to tak jednoduché. Tyto fólie je možné vyměnit a také vrstvit na sebe a trvá to jen několik sekund. Při výměně prezentace nedochází k poškození zadního panelu - většina tradičních samolepicích fólií se nedá odstranit úplně čistě.

3. jednoduchý tisk: fólie jsou vhodné pro různé tiskařské techniky (přímí digitální tisk, UV tisk), pro různé typy tiskáren a inkousty (vodní báze, solvent, eco-solvent, UV inkousty), pro různé interiérové i exteriérové aplikace - různé typy povrchových úprav a různé inkousty.

Přidat komentář:

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze