Kategorie
 
 
 
 
Rošty, tyče a magboxy
 
 

Separační rošty a tyče

Magnetické filtrační tyče je možné použít v systémech přepravujících pevné i kapalné látky, jsou vybaveny silným neodymovým magnetickým systémem, který zajišťuje hluboké magnetické pole a tím i účinnou separaci feromagnetických částic. Filtrační tyče jsou uloženy ve vodotěsném pouzdře z nerezavějící oceli. Mohou být v provedení bez montážních otvorů pro samostatnou instalaci, s jedním nebo dvěma závitovými otvory pro jednodušší instalaci do stávajících systémů.

Magnetické rošty jsou jednoduché separační systémy složené z magnetických filtračních tyčí, které lze snadno a rychle instalovat do potrubí, skluzů, násypek. Rošty jsou dodávány ve dvou provedeních - standardní a easy-clean provedení s extraktorem pro zjednodušení čištění roštu. Magnetické rošty se používají k nasazení v systémech, kde je výskyt feromagnetických nečistot nízký.

Magboxy jsou kompletní separační jednotky určené k instalaci do potrubí. Standardně jsou dodávány bez magnetických roštů, je možné je vybavit standardními nebo easy-clean separačními rošty v jednom nebo dvou řadách.

Power-Mag je separační systém, který byl speciálně vyvinut pro aplikace, kde je nutná malá výška magnetického separátoru, silný magnetický systém a minimální riziko ucpání separátoru. Magnetické tyče mají obdélníkový průřez, separátory jsou vybaveny extraktorem. Magnetické pole a tvar magnetického systému jsou speciálně navrženy pro použití pro materiály, které neproudí volně nebo mají tendenci přilnout a hromadit se na povrchu konstrukce.

 

Princip činnosti Power-Magu:

Powermag_EHEDG_tech.jpg

 
 
 
 

Rošty, tyče a magboxy

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze